Archiv‎ > ‎Třídní noviny‎ > ‎

Esej v rodinné výchově - pro pobavení

přidáno: 10. 2. 2012 15:40, autor: Neznámý uživatel   [ Aktualizováno 11. 2. 2012 6:31 uživatelem David Hawiger ]
Věrnost - Michael Janečka

Věrnos - víra v boha, různé náboženství - budhismus, hinduismus, křesťanství                                                                            budhismus - Čína, Japonci
             křesťanství - Češi, Slováci
             hinduismus - Pákistán, Irák

Někteří lidé věří i poslancům př: Paroubek, Topolánek, Václav Klaus

Věříme i různým lidem, třeba v obchodě, když kupujeme jídlo a nemáme záruku vrácení peněz, když jsou nekvalitní.

Věří lidé i narkomanům a píchají si to taky.

Věříme i v prodej cigaret, a pak jsou z toho problémy.

Někteří věří i v mimozemšťany: jsou malí, šedí, vysoké inteligence, vynalezli hyperprostorový pohon, mluví 63 jazyky a jsou vyspělí a říkají si "Asgardi". (Poslední článek z Stargate - SG-1 - poznámka L.K.)

Rodičovsví - Michal Švarc

To mohou být rodiče King-konga, člověka, predátora

Rodiče king-konga jsou velmi velcí, asi 10 m. Mívají dítě jednou za 10 let. Většinou se o své King-kongče starají až do 10 let, ale jsou případy, kdy je po narození opustí, pokud se stane je těžké aby v přírodě přežilo. 

Rodiče člověka si své dítě většinou nechají, a starají se o něj. Člověk se dožívá asi max. 120 let.Rodičovství je někdy velká dřina, ale je na rodičích, jak své dítě vychovají. Pokud se rodiče o své dítě nebudou starat pořádně, tak se to nemusí vyplatit.

Dítě predátora je predátorče. Je velmi agresivní i po narození. Váží 5 kilo, časem 120 kilo. Dorůstá se 220 cm. Od svých pěti let se začínají ozbrojovat meči a jinými nástroji. Jeho rodiče jsou agresivní, a tím i nebezpeční. Lidem se ho podařilo chytit jen jednou, ale nevydržel, protože ho sejmul Chuck Norris.

Comments