Archiv‎ > ‎Třídní noviny‎ > ‎

Barevné dny

přidáno: 4. 4. 2012 4:02, autor: Jitka.Kavalova@zsbelotin.cz   [ Aktualizováno 10. 4. 2012 11:06 uživatelem David Hawiger ]
jsou za námi,  jsem ráda, že jsme se zapojili úplně všichni a vůbec ne kvůli tomu 1. místu, o které se dělíme se sedmičkou. Přeji vám, ať vám ten smysl pro recesi vydrží co nejdéle, budete díky tomu věčně mladí jako já (myslím na duši, přece jen padesátka není zrovna věkem mládí!!) 
A moje pocity? V pondělí jsem si připadala jako v nemocnici, hlavně já i kolegové celí v bílém a s brýlemi mi připadali jako doktoři. V úterý jsem byla nadšená z krásných modrých barev županů, a tak vám dávám za pravdu, že to šmoulí tablo není zas tak marný nápad. Ve středu jsem v naší třídě litovala, že nejsem mladší, neboť pánové mi skutečně imponovali. Ale i děvčatům společenské šaty moc slušely. Fotky dodám, až se ke mně dostanou. Pěkné Velikonoce! 
PS. Přidejte aspoň komentář, prosím.PS: (od Kopáka) Doufám, že nebude paní Kavalové vadit, že jí vpisuju do jejího článku.
Určitě si všichni návštěvníci našeho webu všimli že jsem změnil naši fotku. Změnil jsem ji jednak proto, že ném to tam "sekne" a taky ať jsme aktuální. 

S pozdravem Kopák

Comments