Archiv‎ > ‎

Třídní noviny

Prázdninový pozdrav

přidáno: 1. 8. 2012 5:10, autor: Jitka.Kavalova@zsbelotin.cz

dnes už bývalé třídní učitelky všem letošním absolventům! Doufám, že trávite prázdniny suprově, odpočinkově a zároveň aktivně pohybem na čerstvém vzduchu. Já ano, už jsem najezdila na kole kolem pěti set kilometrů, takže fyzicky si dávám do těla a psychicky odpočívám - připravuji se tak na další školní rok. Vřele vám to doporučuji, od září budete potřebovat spoustu sil na nových školách, ale nechci vás tím strašit. Věřím vám, že zapřáhnete a nenecháte se odradit případnými počátečními néúspěchy. Vždyť víte, že se říká "každý začátek je těžký", ale taky se říká "komu se nelení, tomu se zelení" Takže při troše snahy vše půjde. Užívejte prázdnin a taky sem něco napište. Ráda se o vás něco dozvím, byli jste jako moje děti.

Deváťácké video

přidáno: 28. 6. 2012 11:56, autor: Neznámý uživatel   [ Aktualizováno 28. 6. 2012 11:58 uživatelem David Hawiger ]

Video YouTube


Nocování ve škole

přidáno: 11. 6. 2012 8:04, autor: Jitka.Kavalova@zsbelotin.cz   [ Aktualizováno 11. 6. 2012 8:04 uživatelem David Hawiger ]

Vím, že nemáte zase školu tak rádi, abyste v ní museli trávit i noc. Ale jste šikovná třída a je potřeba něco připravit na závěrečný večírek. Takže ve středu v 17.00 nástup ve škole! Nezapomeňte si vzít jídlo dle vlastní spotřeby, spacák, kartáček a pastu na zuby, ručník a také hřeben, abyste ráno nevypadali, jako byste prolezli roštím. Špekáčky mám a chleba k nim koupím, nebude-li pršet, nezmoknem a uděláme si oheň. Nevím jak vy, ale já už se těším!

Blahopřání

přidáno: 1. 6. 2012 5:50, autor: Jitka.Kavalova@zsbelotin.cz   [ Aktualizováno 1. 6. 2012 5:50 uživatelem David Hawiger ]

Dnes mají všechny děti, tedy i ty mé patnáctileté, svátek. Přeji Vám vše nejlepší, hodně štěstí, radosti, lásky, přátel a kamarádů. Prostě ať jste rádi na světě!!

Dárek ke Dni dětí

přidáno: 30. 5. 2012 1:55, autor: Neznámý uživatel   [ Aktualizováno 31. 5. 2012 13:45 uživatelem David Hawiger ]

Ke Dni dětí jsme jako dárek dostali vystoupení divadla Slunečnice. Téma pro žáky 1. stupně byly písně z pohádek. Téma pro nás, žáky 2. stupně, byly písně ze známých muzikálů. Za divadlo Slunečnice k nám přijeli a vystupovali schowman Vladimír Řezáč a úžasná zpěvačka Monika Havlíčková. Vladimír si velmi oblíbil Nelu a vždy když zpíval, tak šel jen za ní. K jedné písničce z muzikálu Pomáda si vybral Páju, která si za ním měla jít sednout a být jeho Cindy. Ke konci se zpívali písničky od Michala Davida, ke kterým nás vyzvali k tanci. Později došlo na ploužák, který si Nela zatančila s Vladimírem a Pavel jako gantleman vyzval zpívající Moniku. Velmi se nám to líbilo a zabavili jsme se. Škoda že to bylo tak krátké, no zážitek si poneseme celý život, hlavně Nela a Pája. 

                                                        Vladimír                                           Monika

Třídní časopis

přidáno: 28. 5. 2012 4:51, autor: Neznámý uživatel   [ Aktualizováno 28. 5. 2012 4:50 uživatelem David Hawiger ]

Mohu se zeptat, proč O nás tam nejsme všichni zapsaní? Alespoň polovina nás tam chybí.

A je to tady, ve čtvrtek jedeme na výlet!

přidáno: 22. 5. 2012 5:59, autor: Jitka.Kavalova@zsbelotin.cz   [ Aktualizováno 22. 5. 2012 5:59 uživatelem David Hawiger ]

Doufám, že se všichni těšíte tak jako já. Mám ráda Prahu a vůbec mi nevadí, když se podívám na mně důvěrně známá místa poněkolikáté.
Dostali jste pokyny, přesto připomínám ty nejdůležitější věci, které nesmíte zapomenout: OP nebo pas(patnáctiletí), kartičku pojišťovny, Zdravotní záznam, kapesné, deštník, mikinu či tenkou bundu, mobil a v něm mé číslo, hygienické potřeby, pití a jídlo alespoň na 1. den.
Doporučuji věci dát do batohu na záda, vezměte nějaké hry do vlaku, ať se nenudíte. Přibalte dobrou náladu! A nezapomeňte, že výlet bude takový, jaký si ho uděláte. Slibuji, že bude co vidět, a zážitky z fontány a muzikálu budou pro většinu z vás jistě nezapomenutelné. 

Školní volejbalový turnaj ...

přidáno: 17. 5. 2012 11:56, autor: Neznámý uživatel   [ Aktualizováno 20. 5. 2012 14:20 uživatelem David Hawiger ]

Ve středu 16.5. se uskutečnil školní volejbalový turnaj, kterého se zůčastnili 4 týmy.
1. místo získal nejzkušenější tým TŘÍDNÍ BORCI v sestavě: David Vacula, Pája Novosadová, Kika Drozdová, Mája Celnarová, Katie Šímová a kapitán celého týmu Tomáš Chcanka Potočný..
2. místo obsadili také zkušení hráči s názvem MICKEYHO TEAM ve složení: Pajoš Adamčík, Nikča Havranová, Dája Vyková, Gabča Regecová, Ondra Krutílek a  Žvásta..
3.místo získali NON-STEAM v seskupení: Ája a Vojta Novotný, Ondra Havran, Nikolas Koláčný, Sára Drozdová a Honza Jackulák..
4. místo si vybojovali JAGELLONCI ve složení: Nikča Šímová, Jája Šíma,Sára Švarcová, Láďa Jakubec, Adam Bartošík a Tereza Stavárková..
Turnaj stál určitě za to.. Parádně jsme si zahráli a pan Zgažar měl z naších volejbalových pokroků určitě radost ;))

Volejbalový turnaj květen 2012Setkání po 2 letech s celou třídou

přidáno: 17. 5. 2012 2:35, autor: Jitka.Kavalova@zsbelotin.cz   [ Aktualizováno 17. 5. 2012 2:35 uživatelem David Hawiger ]

Jelikož jsme po 7. ročníku s těžkým srdcem opustily tuto školu, chtěly jsme se tady zase podívat. Třída nás překvapila, protože je velmi kolektivní a mají mezi sebou dobré vztahy, což nás těší. Kdybychom se měly znovu rozhodovat o změně školy, neváhaly bychom a zůstaly. Nechceme tím říct, že se nám na gymplu nelíbí, ale nejlepší kolektiv jsme poznaly tady. I když za necelé 2 měsíce bude konec roku, doufáme, že dobré vztahy mezi námi zůstanou navždy. Proto se těšíme  do Prahy, že budeme zase všichni spolu a užijeme si to.


Barbora Straková, Kristýna Drozdová

Další perlička

přidáno: 8. 5. 2012 11:55, autor: Neznámý uživatel   [ Aktualizováno 8. 5. 2012 11:55 uživatelem David Hawiger ]

Nejlepší Nikča Maňáková v chemii: 
    "Hvězdy svítí protože jsou na nebi."
    "Hvězdy padají, kdyby spadl meteorit, tak bysme byli všichni mrtví."
    "Vždyť se říká že padá hvězda, tak si něco máš přát!"

Nikča je neoblobný astronom :-)

1-10 of 79