Archiv‎ > ‎Časopis‎ > ‎

Naše třídní ZOO

přidáno: 18. 4. 2012 2:12, autor: Neznámý uživatel   [ Aktualizováno 18. 6. 2012 0:45 uživatelem David Hawiger ]
Byla slavnostně otevřena 1.9.2003
1.tř. : Někteří spolužáci šli možná s radostí a plní očekávání, ale některým bylo určitě smutno, že už si nezahrají na písečku ve školce. Náš pozitivní přístup těšil naši skvělou třídní učitelku paní Bartošíkovou. Všichni jsme se tudíž naučili číst a psát, ale Martinovi G. se v první třídě tak líbilo, že si ji zopakoval ještě jednou.
2.tř. : Tady jsme se něco málo přiučili, ale nic zajímavého se asi nestalo.
3.tř. : Poslední měsíc k nám zavítala Dája a přímo na školní výlet.
4.tř. : Čtvrtá třída pro nás nachystala loučení s Markétkou Hrabalovou a naší třídní učitelkou Bartošíkovou, která tvrdila, že kdyby mohla nechala by si nás i další rok.
5.tř. : V pětce jsme dostali skvělého fousatého pana učitele Fibicha, kterého jsme si rychle oblíbili. Sice nás honil jako psy a Jarda to od něj nečekaně zchytal rákoskou, přesto jsme ho měli moc rádi a všichni jsme to přežili. Nejvíce vzpomínáme na jeho noční stezku odvahy na Tesáku.
6.tř. : Šestka byla pro nás  HODNĚ TĚŽKÁ. Za třídní jsme vyfasovali paní Kavalovou, která do naší třídy přinesla plno energie, ale taky začala další éra naších problémů.
7.tř. : V sedmé třídě jsme jeli na výlet na Fryšták, kde se trochu víc upevnila naše kamarádství. V průběhu sedmičky k nám přišel nový spolužák Kuba Bubela, který se ze začátku do školy moc nehrnul, ale postupem času se hodně změnil a učitelé měli z jeho lepšího přístupu ke škole velkou radost. Bohužel nás ale také opustili tři spolužáci, které jsme měli hrozně moc rádi. Byli to Kika Drozdová, Barča Straková a Jarda Maňák. Holky a velkými mozky  odešli na gympl a Jarek s velkými svaly odešel na sportovní školu.
8. tř. : V osmé třídě jsme se asi všichni těšili na výlet do Adršpachu. Myslím si, že jsme si ho určitě užili. Snad všem se líbily naše taneční, které jsme měli s devítkou. Všichni jsme se kroutili a snažili se nešlapat ostatním na nohy, ale nakonec jsme se naučili tančit a kluci se rozhodně naučili lépe chovat. Bohužel o prázdninách zase zdivočeli.
Comments